Martin Bendák

TRUHLÁŘSTVÍ

navrhy pro inspiraci
kuchyn
kuchyn
kuchyn
facebook

VÍCE O ART ECO

>>  ZDE <<

VÍCE O KAMENNÝCH PRACOVNÍCH DESKÁCH

>> ZDE <<

Pracovní desky Egger

PRACOVNÍ DESKY: Nosným materiálem pracovních desek je surová DTD deska P2, povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K těmto pracovním kuchyňským deskám u nás naleznete v odpovídajících dekorech i obkladové panely (Egger, Kronospan, Thermopal, Polyform).

Aktuální designové trendy zdůrazňují hodnotu nábytku tloušťkou použitého materiálu. EUROLIGHT® splňuje tento požadavek a zároveň se vyznačuje sníženou materiálovou naročností a s nízkou váhou pracovní kuchyňské desky. Je obzvláště úsporný na spotřebu materiálu a bez námahy vytvoří požadované spojení moderních tvůrčích ideí s atraktivními dekory a povrchy. Nad to navíc EUROLIGHT® nabízí nezbytný potenciál úspor při výrobě, ergonomii a dopravě.

Rozšířením stávajícího sortimentu EUROLIGHT® o nové EUROLIGHT® Pracovní kuchyňské desky zdůrazňuje firma EGGER svoji kompetencí coby dodavatel kompletního sortimentu. Mimořádně rozsáhlá paleta dekorů a materiálů jde svým rozsahem možností využití od nábytku až k pracovní ploše. Se stabilní 8 mm EUROSPAN® dřevotřískovou krycí vrstvou, dvěma podélnými uzávěrami a lehkou, v sendviči vysoce stabilní střední vrstvou z 6-tihrané kartonové voštiny, si Vás EUROLIGHT® pracovní desky získají formou a funkčností. Obsáhlý program příslušenství pro spojování a hranování zaokrouhluje rozšířenou nabídku.

Pracovní desky Kronospan®

Pracovní desky v tloušťce 28 mm a 38 mm jsou kvalitní dřevotřískové desky povrchově upravené odolným HPL laminátem. Jsou vhodné pro použití v interiéru, jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky

V nabídce pracovních desek společnosti Kronospan Jihlava mají všichni zákazníci velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém provedení. Najdou zde dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktního charakteru. Kromě samotných pracovních desek a okenních parapetů najdou zákazníci v naší kolekci i nabídku kompletního příslušenství, které je nutné k funkčnímu a detailnímu zakončení.

Pracovní desky Polyform® - na objednávku

Polyform vyrábí pracovní desky v tloušťkách 28, 38 a 50 mm s hranou profilu tvaru U, dále vyrábí pracovní desky i s profilem 2 x U, určené pro použití do prostoru. U všech pracovních desek se vyrábí radius R3.

Dále do tohoto sortimentu patří polisované zádové desky. Ty se vyrábějí v tloušťkách 10 mm, kde je laminát nalisován na horní ( nebo horní i spodní (2x HPL) stranu DTD desky a hrany zůstavají bez laminátu.

U všech těchto pracovních nebo polisovaných desek je zespoda lisována protitažná impregnovaná fólie, protitažný laminát ( GGZ ), nebo laminát stejného dekoru jako vrchní strana (2x HPL).

Pracovní desky jsou délky 4100 mm a šířky od 150 mm do 1200 mm (u zádové desky až 1300 mm).Standartní šířkou zádové desky je 600 mm.

Využití pracovních desek

• kuchyně

• koupelny

• kancelářský a bytový nábytek

• výčepní a prodejní pulty

• běžné pracovní plochy