Martin Bendák

TRUHLÁŘSTVÍ

galerie
vestavěné skříně vestavěná skříň
vestavěné skříně vestavěná skříň
vestavěné skříně vestavěná skříň
galerie
facebook

Vestavěné skříně

Záruka na pojezdové systémy vestavěných skříní je 10 let.

Vestavěné skříně na míru jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem, který vás příjemně překvapí rozmanitostí materiálů a vnitřního vybavení. Hlavní výhodou vestavěné skříně je především její praktičnost, variabilita a minimální nároky na údržbu. Vestavěné skříně maximálně využívají úložný prostor i v různých nikách a výklencích.

Široká kolekce materiálů a barev umožňuje snadno vytvořit vestavěnou skříň podle vašich představ. Velké množství dostupných materiálů různých barev a dekorů navíc umožňuje dokonalé sladění vestavěné skříně s barvou stěn, koberce, případně ostatního nábytku v interiéru.

Vestavěné skříně lze vybavit moderním LED osvětlením, použít se dají např. led pásky osvětlující celou šíři skříně od stropu na zem nebo osvětlené šatní tyče. S použitím senzoru pohybu je to velice elegantní, moderní a úsporné. Uvedené vlastnosti předurčují vestavěné skříně k použití v bytových interiérech. Jsou však vhodné nejen pro domácnosti, ale mohou posloužit jako praktické vybavení hotelů, kanceláří a reprezentačních prostor.